• ІНКЛЮЗИВ (еліта)

Ячмінь ярий. 

Реєстратор сорту - ІР ім. В. Я. Юр’єва НААН.

У Реєстр сортів рослин України внесенний у 2009 році

Рекомендована зона вирощування: Степова, лісостепова.

Різновидність: nutans

Сортовирізняльні ознаки. Інклюзив - сорт пивоварний, з середньою висотою рослин від 70 до 85 сантиметрів. Зазублені, довгі остюки з антоціановим забарвленням на кінчиках. Колос циліндричний, дворядний з невеликим восковим нальотом довжиною 7,5 сантиметрів. Щільність складає 11,7 члеників на 4 сантиметри. Квіткові луски тонкозморшкуваті. Нервація слабо виражена. Основна щетинка сотру Інклюзив довговолосиста. Зерно плівчасте, еліптичне, жовтого кольору. Маса 1000 зерен складає від 54 до 58 грам.

Біологічні ознаки. Сорт Інклюзив середньостиглий, стійкий до ураження збудників летючої та кам’яної сажки (8 балів). Стійкість до посухи складає 9,0 балів. Стійкість до вилягання від 8,3 до 9,0 балів. Вегетаційний період складає від 89 до 96 діб.

Господарські ознаки. Сорт Інклюзив має ранні строк сівби. Зерно має гарні пивоварні якості. Вміст білка від 10,7 до 11,6 %, екстрактивність складає 80,3 %, вирівняність складає 97,7 %. Процент кондиційного насіння від 75 до 85 %.

Тип сорту: напівінтенсивний.

Норми висіву: 4,5 млн на 1 га.
Врожайність:
Потенційна врожайність сотру Інклюзив складає від 8,5 до 9,0 т/га.


Біологічні властивості
Особливості сорту Сорт Інклюзив має ранні строк сівби. Напівінтенсивний.Зерно має гарні пивоварні якості.Сорт Інклюзив середньостиглий, стійкий до ураження збудників летючої та кам’яної сажки (8 балів). Стійкість до посухи складає 9,0 балів. Стійкість до вилягання від 8,3 до 9,0 балів.
Оригінатор ІР ім. В. Я. Юр’єва НААН
Рік внесення до Реєстру сортів рослин України 2009
Зона вирощування Степова, лісостепова.
Різновидність nutans
Основні данні
Вегетаційний період від 89 до 96 діб

Написати відгук

Примітка: HTML размітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

ІНКЛЮЗИВ (еліта)

  • 8000 грн.


0 відгуків / Написати відгук