X

Заказ звонка

Отправить

Партнери

Пропонуємо ознайомитись з нашими партнерами – лідерами з виведення сортів і гібридів насіння в Україні:

1. Інститут рослинництва ім. В. Я. Юр’єва НААНУ

http://www.yuriev.com.ua/ 

Це одна із провідних науково-дослідних установ України аграрного профілю, історія якої налічує більше 100 років. Основні напрями науково-дослідної роботи інституту передбачають: розробку теоретичних основ селекції польових культур; формування та ведення банку генетичних ресурсів рослин України; створення нових сортів і гібридів зернових, зернобобових, круп’яних і олійних культур; розробку високоефективних систем насінництва с/г культур, ведення первинного та елітного насінництва районованих сортів і гібридів; розробку технологій вирощування польових культур; забезпечення та науковий супровід інноваційних розробок.


2. Державне підприємство «Дослідне господарство “Елітне” Інституту рослинництва імені В. Я. Юр’єва НААНУ»

http://elitne.com.ua/ 

Основний напрямок діяльності: виробництво і реалізація насіння сільськогосподарських культур високих генерацій. Щороку за тісної співпраці з науковцями Інституту рослинництва ім. В.Я. Юр’єва НААН виробляються нові сорти пшениці, ячменю, тритикале,гороху, сої, проса і гібриди соняшнику з високим генетичним потенціалом, закладеним селекціонерами при їх створенні.


3. Селекційно-генетичний інститут – Національний центр насіннєзнавства та сортовивчення НААНУ

http://sgi.in.ua/ 

Інститут як і раніше відіграє важливу роль у розвитку сільського господарства країни і регіону. Селекційний конвеєр, який працює в СГІ, дає можливість постійно удосконалювати набір сортів, підвищувати стабільність і якість отримуваної продукції. Сьогодні тут створюються сорти озимої м’якої і твердої пшениці, озимого і ярого ячменю, кукурудзи, соняшнику, сої, нуту,гороху, сорго, соризу, люцерни. Сьогодні Селекційно-генетичний інститут зберігає свої наукові позиції та впевнено дивиться у майбутнє.


4. Інститут зернових культур НААНУ

http://institut-zerna.com/ 

Тисячолітній досвід хліборобів лежить в основі аграрної науки, у витоків якої стоїть Інститут зернових культур Національної академії аграрних наук України. Інститут є багатофункціональною науково-виробничою системою, в межах якої здійснюються теоретичні розробки і реалізуються в умовах виробництва. Основна діяльність інституту пов’язана з виконанням державних науково-технічних програм «Новітні системи землеробства і землекористування» та «Вирощування зернових культур. Селекція кукурудзи і сорго». Він є головною установою науково-методичного центру, який координує роботу 29 наукових установ НААН.


5. Інститут фізіології рослин і генетики НАН України

http://www.ifrg.kiev.ua/ 

Інститут фізіології рослин і генетики (ІФРГ) Національної академії наук України – провідна науково-дослідна установа, в якій виконується широкий спектр важливих фундаментальних і прикладних досліджень. На полях Дослідного сільськогосподарського виробництва Інституту (смт. Глеваха Васильківського р-ну Київської обл.) вчені проводять наукові дослідження з основними сільськогосподарськими культурами та забезпечують виробництво елітного насіння зернових культур.


6. Агропромислова фірма "ФЛОРА", м.Одеса. Доктор біологічних наук, професор Бурлов В.В.


7. Приватне акціонерне товариство "СЕЛЕНА", м. Одеса.

ПрАТ "СЕЛЕНА"- це одна з провідних насіннєвих компаній України, яка виробляє насіння озимої пшениці, озимого і ярого ячменю, дозволених до використання в Україні. Одне з основних питань діяльності,- це створення та впровадження сортів пшениці різних напрямків використання по всій  території України та за її межами. 

8. ТОВ "Агросфера".

ТОВ "Агросфера" створено в 1999 році. Основним видом діяльності підприємства є вирощування та реалізація гібридного насіння кукурудзи, а також їх батьківських форм. Компанія виробляє насіння гібридів кукурудзи виключно селекції Інституту зернових культур НААН України, який є лідером в області селекції кукурудзи в нашій країні.

Сайт: http://agrosfera-semena.com.ua/